Skúsenosti s ortopédiou

Ortopédia Juríček poskytuje kvalitnú ortopedickú starostlivosť pacientom z Nových Zámkov i ich širokého okolia už celý radrokov. Od samého začiatku sa usilujeme o to, aby od nás každý, kto do našej ordinácie príde, dostal špičkovou starostlivosť založenú na starostlivej diagnostike, detailnej pozornosti ku všetkým aspektom pacientovho problému i na najlepších súčasných liečebných metódach a nových technológiách.

Počasrokov svojej praxe sme sa stretli so stovkami bežných i netypických príkladov a snažili sme sa uplatniť všetky svoje skúsenosti i invenciu, aby sme pacientov čo najrýchlejšie zbavili príznakov i hlbších príčin problému. Naša práca nám ani po rokoch neprestáva prinášať radosť, predovšetkým vtedy, keď sa nám podarí pomôcť tým najzraniteľnejším z našich pacientov a o niečo zlepšiť ich každodenní život. Sme radi, že prácu našej ordinácie oceňujú i samotní pacienti a že našu starostlivosť hodnotí pozitívne.

Aby sme ich dôveru nesklamali, neustále sa vo svojom odbore vzdelávame, starostlivo sledujeme prebiehajúci výskum a svoje liečebné i preventívne služby sa snažíme sústavne zlepšovať. Budeme radi, ak nám dáte možnosť pomôcť s niektorým ortopedickým problémom i Vám – nech už ide o nepríjemnú bolesťchrbta alebo o dlhotrvajúceťažkosti s inými časťami pohybového aparátu. Veríme, že s našou starostlivosťou budete rovnako spokojní ako stovky našich terajších pacientov.